Balluff Kupa beszámoló (2019)

2019. augusztus 24. és 26. között került megrendezésre a nagy múltú Balluff Kupa a veszprémi Jutasi úti Sportcentrumban a Tenisziskola Veszprém Sportegyesület szervezésében. A játékosok újfent F1 és F2 kategóriákban küzdöttek meg egymással, mely összesen 48 nevezést jelentett. A 14 éves múlttal büszkélkedő teniszverseny díjazása F1 kategóriában 400.000, míg F2 kategóriában 100.000 forint volt.

A Magyar Tenisz Szövetség összeállítása a versenyről:

Balluff Kupa 2019

Iván Hornung (BBTC) nyerte a nagy hagyományokra visszatekintő Balluff Kupát, melyet most hétvégén rendeztek Veszprémben. A 400.000 Ft összdíjazású I. osztályú verseny döntőjében Thuri-Nagy Dominikot (Future TT) győzte le.

Közzétette: Hungarian Tennis – 2019. augusztus 29., csütörtök

F1 kategóriában végül a magyar ranglistán aktuálisan 16. helyezett, a versenyen 2. kiemelt Hornung Iván (BBTC) győzött Thuri-Nagy Dominik (Future TT) ellen. Döntőbeli ellenfele, Dominik, az elődöntőben búcsúztatta az idei, júniusi Miklós Gyula Emlékversenyen 2. helyen végzett Kis-Balázs Rafaelt (BBTC).

F2 kategóriában a 9. kiemelt, 17 éves Nyárádi Csanád (MESE) győzött, aki a döntőben 6/3 7/6 arányban verte Balogh Bálintot (Siófoki Sp).

Gratulálunk a győzteseknek és a többi indulónak is! Szeretettel várunk mindenkit a következő évi versenyeinken.

Részletek eredmények: F1 F2